פס אפור

מוצרים בקטגוריה: משחקי וידיאו

פס אפור

PACMAN

MODEL: AG-A25

STREET FIGHTER

MODEL: AG-A26

FROGGER

MODEL: AG-A27

DONKEY KONG

MODEL: AG-A28

DONKEY KONG B

MODEL: AG-A29

DONKEY JUNIOR

MODEL: AG-A30

DONKEY KONG C

MODEL: AG-A31

CLASSIC ARCADE

MODEL: AG-A32

PACMAN CLASSIC

MODEL: AG-A33

DONKEY KONG NINTENDO

MODEL: AG-A34

PACMAN ROYAL

MODEL: AG-A35

KOF FIGHTER

MODEL: AG-A36

פס אפור

צרו קשר

פרטי התקשרות
  • כתובתגיבורי ישראל, אזה"ת פולג, נתניה
  • מספר טלפון054-3999968
  • פקס09-8347557

משחקי וידיאו

פס אפור

חברת ארקייד גיימס מייבאת ומשווקת מגוון עצום של מכונות משחק ומתקני לונה פארק. בין השאר החברה משווקת משחקי וידאו מתקדמים ואיכותיים של מיטב היצרנים בסין ובמקומות נוספים בעולם. כחברה מובילה בתחום אנו משווקים דגמים חדשים וייחודיים של מכונות משחקי וידאו עם המשחקים שכולם אוהבים.

שלל דגמים של מכונות משחק למכירה

צעירים ומבוגרים, בנים ובנות, כולם אוהבים לשחק במכונות המשחק שאנו מוכרים בהצלחה כבירה למעלה מ-10 שנים. אנו מציעים מבחר דגמים מלהיבים של מכונות משחקי וידאו למכירה, כל המוצרים מגיעים בעיצוב שובה לב ומופעלים באמצעות מטבעות, בין השאר אנו משווקים גם מכונות אוטומטיות לפריטת כסף.

מדוע כדאי לרכוש מכונת משחק לעסק?

מכונות משחק למכירה מתאימות למגוון לקוחות ולמקומות רבים ומגוונים. ניתן להתקין את המכונה במקום מוגן ומקורה, להשכיר אותה לאירועים משפחתיים ועסקיים, ולהשתמש במכונות המשחק בירידים, במשחקיות, בבתי הארחה, במתקני נופש ופנאי ועוד. חברת ארקייד גיימס היא מהחברות המובילות בתחום מכונות משחקי וידאו למכירה, אנו מציעים דגמים רבים הזמינים במלאי. 

כדאי לדעת כי אנו מייבאים ומשווקים מכונות חדשות של משחקי וידאו במחירים הוגנים ותחרותיים, כל המכונות מגיעות עם אחריות. ניתן להזמין מכונות עם משחקי וידאו חדשים ופופולריים לגילאים שונים ובהתאמה לאופי המקום והשטח הפנוי, יש גם מכונות המתאימות לילדים קטנים ומכונות עם משחקי וידאו ותיקים שכולם מכירים ואוהבים.

מכונות וידאו למכירה מגדילות את הכנסות העסק שלך, שכן רבים מגיעים במיוחד כדי לשחק במכונות, והלקוח זוכה לתמורה מלאה בעד כספו ולהחזר השקעה תוך זמן קצר. למידע נוסף בנושא מכונות וידאו למכירה ולהזמנת משחקי וידאו צרו עמו קשר עוד היום בטלפון ונשמח לסייע לכם.

פס אפור
Call Now Buttonחייגו עכשיו

Your Details

Let us know how to get back to you.


How can we help?

Feel free to ask a question or simply leave a comment.


צור איתנו קשר

ונחזור אליך במהרה


?איך נוכל לעזור לך