פס אפור

מוצרים בקטגוריה: קידי רייד

פס אפור

HORSE SITE KIDDIE RIDE

MODEL: AG-A37

CAR 1 SEAT KIDDIE RIDE

MODEL: AG-A38

HELICOPTER KIDDIE RIDE

MODEL: AG-A39

CAT SEAT KIDDIE RIDE

MODEL: AG-A40

CRAZY TOWN RIDE

MODEL: AG-A41

HORSE CAROUSEL

MODEL: AG-A42

CAR KIDS RIDE

MODEL: AG-A43

KIDS CAROUSEL RIDE

MODEL: AG-A44

פס אפור

צור קשר

פרטי התקשרות
  • כתובתגיבורי ישראל, אזה"ת פולג, נתניה
  • מספר טלפון054-3999968
  • פקס09-8347557

קידי רייד - מכונות רכיבה

פס אפור

חברת ארקייד גיימס מייבאת ומשווקת מכונות משחק חדשות ואיכותיות של מיטב היצרנים. החברה משווקת בהצלחה מגוון דגמים של מתקני רכיבה קידי רייד, משחקים שכל הילדים אוהבים, כאשר ישנם דגמים המתאימים גם למבוגרים. מתקני רכיבה מתאימים ומיועדים ללקוחות רבים כגון חברות להפקת אירועים ולהשכרת אטרקציות, משחקים ועמדות מולטימדיה, מועדוניות, חברות הייטק, פיצוציות, קיוסקים, אולמות משחקים בקניונים וכדומה.

מכונות רכיבה באיכות הגבוהה ביותר

חברת ארקייד גיימס משווקת שלל דגמים חדישים ומתקדמים של מתקני רכיבה קידי רייד, ביניהם מתקני רכיבה של משחקי מרוץ, מכוניות ואופנועים. המתקנים מתאימים לילדים ולמבוגרים, הם ניתנים להפעלה באמצעות מטבעות, ולכן הם יכולים לייצר הכנסה נוספת לעסק. את מתקני הרכיבה אפשר להתקין בכל מקום, אך יש לקחת בחשבון כי  נדרש חיבור לחשמל לשם כך, לכן עדיף להתקין את המכונות במקומות סגורים ומקורים.

מתקני רכיבה אהובים בקרב ילדים, בני נוער ומבוגרים, רבים משחקים בהם, לכן הם מתאימים גם לחברות הפקה ולחברות המשכירות מתקני משחקים לאירועים. בנוסף, מתקנים אלה מתאימים גם לחברות הייטק המעוניינות להציע אטרקציה מלהיבה לעובדים.

מתקני רכיבה בולטים בכל מקום, הם גורמים לתנועת לקוחות לבית העסק  ואינם דורשים כל תחזוקה. כך שמצד אחד הלקוח זוכה להחזר כספי מהיר ולתמורה מלאה בעד כספו,  ומהצד השני העסק זוכה לרווח נאה ללא כל מאמץ. להזמנת מתקני רכיבה קידי רייד במחיר אטרקטיבי, ולבחירת הדגם המתאים ביותר לעסק מבחינת גודל, מאפייני קהל יעד, עיצוב ומחיר, התקשרו עכשיו ואנו נסייע לכם לקבל החלטה משתלמת.

פס אפור
Call Now Buttonחייגו עכשיו

Your Details

Let us know how to get back to you.


How can we help?

Feel free to ask a question or simply leave a comment.


צור איתנו קשר

ונחזור אליך במהרה


?איך נוכל לעזור לך